• شنبه 21 فروردین 1400

نامه تشکلهای صنعت چاپ به وزرای ارشاد و صمت در انتقاد به توصیه اخیر رئیس جمهور

 نامه تشکلهای صنعت  چاپ به وزرای ارشاد و صمت در انتقاد به توصیه اخیر رئیس جمهور

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ در پی انتقاد برخی از فعالان صنعت چاپ و بسته بندی به توصیه حسن روحانی رئیس جمهور مبنی بر حذف بسته بندی برخی کالاهای گران،‌ غلامرضا شجاع نماینده تشکل‌های صنعت چاپ و بسته بندی در نامه‌هایی جداگانه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر صمت خواستار ارائه اطلاعات صحیح درباره لزوم بسته‌بندی کالاها به رئیس جمهور و ستاد تنظیم بازار شد.

 

 

 

شجاع ضمن اعلام این خبر به تسنیم گفت:  پس از سخنان رئیس جمهور به همراه بخری از فعالان این صنعت پیگیر قیمت تمام شده برخی بسته‌بندی‌های کالا شدیم که  نکلات جالب توجهی به دست آمد.

وی ادامه داد:‌ پس از سخنان رئیس جمهور برخی معتقد بودند منظور بسته بندی تخم مرغ است که با بررسی‌های ما مشخص شد که بسته بندی تخم مرغ تنها 2درصد از قیمت تمام شده را به خود اختصاص می‌دهد‌، حال اینکه عرضه تخم مرغ در مقواهای بازیافتی مضرات بهداشتی فراوانی دارد.

مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان تهران با تاکید بر این نکته که باید اطلاعات صحیح درباره بسته‌بندی کالاها در اختیار رئیس جمهور قرار گیرد‌، گفت: ما از وزرای صنعت و ارشاد خواسته‌ایم که با توجه به اهمیت موضوع بسته‌بندی اطلاعات صحیح را در اختیار رئیس جمهور در خصوص قیمت بسته‌بندی کالاها قرار دهند.


روابط عمومی شرکت تعاونی لیتوگرافان

مدیر

مدیر

...

→ خواندن مطلب قبلی

آخرین قیمت انواع کاعذ در بازار آزاد 17 فروردین

خواندن مطلب بعدی ←

آخرین قیمت انواع کاعذ در بازار آزاد 21 فروردین

ارسال نظر