نمایش تکنولوژی، ویژگی برتر آوردگاه ایران پرینت پک

نمایش تکنولوژی، ویژگی برتر آوردگاه ایران پرینت پک

ستاد خبری نمایشگاه ایران پرینت پک (IPP)، احسان یاراحمدی مدیرعامل شرکت دیزاین (پاپیروس) اظهار داشت: مجموعه ما که 15 سال با نام پاپیروس فعالیت داشت اکنون با نام شرکت دیزاین که در چین مستقر است، فعالیت دارد. ما در زمینه تولید دستگاه چاپ دیجیتال یعنی چاپ روی کاغذ و بنر فعالیت داشتیم و اکنون نیز انحصاراً در حوزه تولید دستگاه‌های چاپ روی پارچه و به‌ویژه چاپ روی فرش کار می‌کنیم. ما در نمایشگاه ایران پرینت پک همراه و با نام شرکت پارس نگار که یکی از مشتری‌های ما هستند شرکت خواهیم داشت و نمونه کارهایمان را در غرفه آن‌ها به نمایش می‌گذاریم.

 

ایران پرینت پک (IPP) سرآمد نمایشگاه‌های حوزه چاپ و بسته‌بندی

وی در رابطه با نمایشگاه ایران پرینت پک اظهار داشت: این آوردگاه به‌واسطه سابقه و جایگاهی که دارد انتخاب و اولویت اول شرکت‌های فعال در این صنعت برای حضور نمایشگاهی است. ایران پرینت پک سرآمد نمایشگاه‌های حوزه چاپ و بسته‌بندی به شمار می‌آید و علاوه بر غرفه‌گذاران، انتخاب اول بازدیدکنندگان هم است چراکه آن‌ها مطلع هستند که شرکت‌کنندگان در این رویداد افرادی معتبرند که در رسته خود حرفی برای گفتن دارند.

یاراحمدی اذعان داشت: مهم‌ترین تأثیر نمایشگاه ایران پرینت پک در صنعت چاپ، به نمایش گذاردن تکنولوژی و پیشرفت‌هایی است که در این صنعت رخ‌ داده است. ارتباط، گفت‌وگوها و تعاملاتی که در این نمایشگاه شکل می‌گیرد موجب خلق ایده‌های جدیدی می‌شود که شرکت‌ها می‌توانند در جهت پیشبرد اهدافشان از آن بهره‌مند شوند.

وی بیان داشت: بنده غیر از ایران در دو کشور چین و ترکیه نیز فعالیت دارم که به این واسطه در نمایشگاه‌های تخصصی‌شان شرکت می‌کنم، تجربه حضور در این آوردگاه‌های برون‌مرزی به من نشان داده است که ایران ازلحاظ علمی بسیار بالاتر از آن‌ها است و اگر تنها کمی همت و عزم وجود داشته باشد، کشورهای حوزه خاورمیانه می‌توانند به‌جای نمایشگاه‌ چاپ ترکیه، در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

مدیرعامل شرکت دیزاین با اشاره به اینکه نمایشگاه ایران پرینت پک (IPP) باید در حوزه چاپ دیجیتال فعال‌تر از گذشته عمل کند، گفت: جناب ابوالحسنی به عنوان مدیری توانمند و هوشمند پذیرای نظرات فعالان صنفی هستند. از همین‌جا از ایشان به‌واسطه تلاش‌هایشان قدردانی می‌کنم. حدود دو سال پیش به یاری ایشان برای نخستین بار یک سالن از نمایشگاه ایران پرینت پک به بچه‌های واردکننده چاپ دیجیتال اختصاص داده شد که بازخورد بسیار خوبی هم داشت اما متأسفانه این موضوع ادامه نیافت.

ایران پرینت پک (IPP) سی‌ امین نمایشگاه بین‌ المللی چاپ و بسته‌ بندی تهرانوی ادامه داد: امیدوارم که بار دیگر شاهد این تجمیع و تمرکز در نمایشگاه ایران پرینت پک (IPP) باشیم چراکه به این شکل هم تبلیغات برای رسته ما سهل‌تر و هم از پراکندگی جلوگیری خواهد شد و از سوی دیگر بازدیدکنندگان در یافتن شرکت‌های مدنظرشان با مشکلی روبرو نخواهند شد.

بیشتر بخوانید: ایران پرینت پک؛ عید چاپخانه‌داران کشور

یاراحمدی خاطرنشان کرد: پیشنهاد دیگر بنده برای این رویداد مهم، معقول‌سازی هزینه‌ها برای غرفه‌گذاران است تا به این شکل افراد بیشتری برای حضور و شرکت در نمایشگاه اعلام آمادگی کنند؛ همچنین گسترش تبلیغات خارجی برای مثال چاپ آگهی در مجلات تخصصی ترکیه می‌تواند به جذب مخاطبان خارجی کمک کند.

گفتنی است که سی‌امین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته، موسوم به ایران پرینت پک (IPP) از 22 تا 25 آذرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

مدیر

مدیر

...

→ خواندن مطلب قبلی

بهره برداری از پروژه سبز کاغذ سنگی «تاصیکو» تا پایان سال ۱۴۰۲

خواندن مطلب بعدی ←

ساخت دستگاه تولید کاغذ از سنگ توسط جوان گلستانی

ارسال نظر