• یکشنبه 7 خرداد 1402

ورود کارخانه کاغذ مازندران به تولید نوشت‌افزار ایرانی

ورود کارخانه کاغذ مازندران به تولید نوشت‌افزار ایرانی

مدیرعامل کارخانه کاغذ مازندران از ورود این شرکت به حوزه تولید نوشت‌افزار خبر داد و گفت: کارخانه توانایی تولید نوشت‌افزار تا ۲۰ هزار تُن را دارد.

امید نیک‌نژاد، مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ از ورود این کارخانه به تولید نوشت‌افزار خبر داد و گفت: در جلسه‌ای که اردیبهشت‌ماه در کارگروه کاغذ با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد،‌ پیشنهاد دادیم، بخشی از نیاز کشور به نوشت‌افزار کشور را تأمین کنیم.

وی ادامه داد:‌ پیشنهاد دادم با سرمایه‌گذاری بانک ملی و صندوق ذخیره فرهنگیان در زمینی که داریم، در پایین خط تولید سرمایه‌گذاری انجام شود. کارخانه توانایی تولید نوشت‌افزار مورد نیاز دانش‌آموزان تا 20 هزار تُن را دارد.

نیک‌نژاد تصریح کرد:  مدیرعامل بانک ملی در این جلسه از این پیشنهاد استقبال کرد و مذاکره‌ای هم با مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان انجام شد،‌ آنها نیز استقبال کردند و قرار بر این شد که طرح اولیه این پروژه را به بانک ملی ارائه کنیم تا مجوز لازم اخد شود.

وی گفت: بخش زیادی از کاغذهای وارداتی به دفاتر مشق و نوشت‌افزار تبدیل می‌شود که این یعنی هزینه ارزی بسیار؛ در حالی که می‌توان این دفاتر را با کاغذ ایرانی تولید کرد.


روابط عمومی شرکت تعاونی لیتوگرافان

مدیر

مدیر

...

→ خواندن مطلب قبلی

مرز باریک دارا و ندار

خواندن مطلب بعدی ←

آخرین قیمت انواع کاغذ در بازار 7 خرداد

ارسال نظر