• دوشنبه 28 خرداد 1403

چه زیبا گفت عطار نیشابوری که هفت شهر عشق را گشتیم ...

چه زیبا گفت عطار نیشابوری که هفت شهر عشق را گشتیم  ...

امروزه صنعت چاپ کشور عزیزمان دچار بحران، مشکلات ومعضلات وازهمه مهمتر بی توجهی مدیران کشور چه در گذشته وچه حال بوده وهستیم که هر روز وهر لحظه خبری از جمع آوری وکاسه چه کنم از دوست عزیزی در تمامی حوزه های صنعت چاپ کشور به گوش میرسد که چه دردناک است این موضوع . چرا که هر لحظه به خود فکر میکنم که شاید نوبت من هم رسیده است . اینکه بگوییم چرا وچگونه به اینجا رسیده ایم ، متخصصان و کارشناسان نظرات مختلفی را در این باره اعلام کرده اند عده ای اعتقاد دارند عدم مدیریت صحیح ونالایق ومتخصص ودانش محور است که این صنعت را به اینجا کشانده، دوستی میگفت این عوامل وشاخصه های مدیریت است ولی مهمتر وبالاتر از آن مدیریت باید از راه لطف و در راستای مردم و برای رضای خدا و خلق خدا باشد وفضل را پیشه کند ونه فضل فروشی را وآیا وقت آن نرسیده که تمامی تشکلها واتحادیه های صنفی صنعت چاپ وبسته بندی در کنار هم وبا هم  و یکصدا ودر راستای یک منشور و بر اساس منافع صنفی اعضای خود حرکت کنند ومدیریت تعادل وهمفکری وتعامل را در دستور کار خود داشته باشند ودر کنار هم سلیقه های شخصی وفردی را کنار بگذارند وفقط به یک موضوع فکر کنند وآن اعتلای صنعت چاپ کشور است.

آیا وقت آن نرسیده که دیگر لیتوگراف وچاپ وصحافی و.......تمامی فعالان این حوزه درکنار هم و با هم مشکلات خود را حل کنند. به واقع امروزه دنیا وهمه متخصصان ودانش محور بر ما خرده میگیرند که صنعت چاپ کشور باید در یک حوزه وبه صورت یک سازمان و تشکل ودر کنار هم همکاری ومودت داشته ومشکلات به وجود آمده اعم از تداخل صنفی، بیکاری،بی توجهی مدیران کشور وخلاصه هزاران مشکلات را در یک کاسه ریخته وبرای برطرف نمودن آن باهم و برای صنف قدم بر داریم .

بنده بسیار امیدوارم که با مدیریت جدید اتحادیه وهییت مدیره محترم چاپخانه داران تهران بتوانیم این مسیر پر خاطر ه را هموار کنیم .

به امید آن روز
بیژن بهادری عضو هییت مدیره اتحادیه وتعاونی لیتوگرافان تهران


 

مدیر

مدیر

...

→ خواندن مطلب قبلی

جدول قیمت سکه و ارز روز دوشنبه منتشر شد

خواندن مطلب بعدی ←

تامین کمبودها با واردات زینک در ماه های اخیر