کتابفروشان با عضویت در صندوق اعتباری هنر از حمایت دولت بهره‌مند می‌شوند

کتابفروشان با عضویت در صندوق اعتباری هنر از حمایت دولت بهره‌مند می‌شوند

با اشاره به جدیدترین فعالیت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عنوان کرد: امسال در آستانه سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران خدمت جدیدی در این معاونت برای کتابفروشان تعریف و به تصویب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است.

 

وی افزود: براساس این خدمت، کتابفروشان سراسر کشور می‌توانند در صندوق اعتباری هنر عضو و از خدمات این صندوق بهره‌مند شوند، برای این کار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری دستور ویژه‌ای به مدیرعامل صندوق دادند و همراهی لازم انجام شده تا شرایط این کار فراهم شود.

 

احمدوند با اشاره به دلایل انجام این کار توضیح داد: این کار، اقدام خوبی است برای کمک به کاهش هزینه‌ها و حمایت از این قشر محترم و فعال که با کمبودها و مشکلاتی مواجه هستند. در شرایطی که فشارهای مختلف بر این صنعت و این کار وارد می‌شود؛ لازم است، دولت حمایت بیشتری از کتابفروشان که پرچمدار توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی هستند داشته باشد.

 

وی همچنین درباره چگونگی عضویت کتابفروشان، گفت: فرایند ثبت‌نام کتابفروشان در این طرح و معرفی به صندوق هنر، توسط اداره کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌شود و جزئیات آن به‌زودی اعلام خواهد شد.

مدیر

مدیر

...

→ خواندن مطلب قبلی

نمایش تکنولوژی، ویژگی برتر آوردگاه ایران پرینت پک

خواندن مطلب بعدی ←

صفحه نخست روزنامه24تیر

ارسال نظر